Szanowni Państwo! W ramach witryny feromex.pl wykorzystujemy pliki cookie do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci Państwa urządzenia.

 
Strona główna kontakt
 
Kotły na PELLETS
Kotły Wielopaliwowe
Kotły na paliwo stałe
Palniki na PELLETS
Oferta
Sprzedaż PELLETS
O firmie
Dotacje z UE
Serwis
Kontakt

Warning: Use of undefined constant oferta - assumed 'oferta' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /oferta.php on line 126

Kotły na paliwo stałeOgrzewanie peletem jest tańsze od gazu ziemnego, oleju opałowego, gazu płynnego czy energii elektrycznej. Uwzględniając sprawność urządzeń i koszty utylizacji żużla, spalanie peletu jest tańsze nawet od spalania węgla. Niewielka ilość popiołu powstającego po spaleniu peletu jest wysokowartościowym nawozem, który może być rozsypany w przydomowym ogrodzie. Spalanie peletu w domowych kotłach na paliwo stałe może być pełni komfortowe (bezobsługowe) i bezpieczne. Wystarczy zamówić w naszej firmie modernizację posiadanego przez Państwa starego kotła na paliwo stałe (opalanego węglem drewnem czy koksem). Oferowane przez nas nowe technologie spalania peletu, to źródło oszczędności czasu i pieniędzy.

Zamówienia

Zbigniew Rybczyk
tel. kom.: 0 602 321 021
e-mail zrybczyk@feromex.pl
 
Strona Główna BIO Energetyka BIOMASA Produkcja BIO paliw
powered by fiMedia.pl